51Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Sohbet Odaları

Sesli Sohbet Odaları

Arkadaşlar bugünkü makalemizde,Sesli Sohbet Odaları Hakkında bilgi Konumuza geçmeden önce,Herkese selam.
 Sesli Sohbet Odaları, İnsanların Sohbet siteleri içerisinde yer alan birbirinden format gereği, farklı sohbet imkanı sağlayan odalardır. Hemen hemen tüm Sesli Chat sitelerinde,Tüm odaların isimleri Aynıdır.Bu odalar içerisinde Sohbetlerini gerçekleştiren, Oda formatlarına deyinelim.
1.Pop Müzik Odası: Sesli Chat Sohbet sitelerin ilk başta yer alan sohbet odasıdır.Bu odamızda Pop müzik şarkılar çalınmaktadır.
2.Sohbet Odası: Sohbet Odasında İnsanların birbirleriyle daha iyi iletişim kurmaları açısından,daha çok sohbet etmeleri için ayrılan ikinci odadır.Sohbet odasında,İlk odaya nazaran daha az şarkı çalınır.
3.Yarışma Odası:İnsanların daha iyi eğlenebileceği,Yarışmalar düzenlenerek,bu Yarışmalar cezalı olmakla beraber zamanın daha iyi geçmesini sağlamaktadır.
4:Hertelden Odası.Pop,Slow,Arabesk vs şarkıların çalındığı ortamdır.
5.Dest-i İzdivaç Odası:Bu odamızda Yarışma Odası gibi bir o kadar eğlencelidir.İnsanlar Streslerini Atmak,tv Proğramlarında Sunulan evlilik proğramı gibi,Sohbet eden kişiler cam acarak birbirlerini beyenerek,sanal üstünde şaka mahiyetinde evlenme olanağı sağlayan odadır.
Sorunlar Odası: Sesli Sohbet sitelerinde yer alan Mikrofon sorunu,Cam açma Sorunu,İkon git Görünmeme gibi Danışılan odadır.Bu odada Sorun yaşayan arkadaşlara, tecrübeli bir yetkili beklemektedir.Sorunlarıiçin çözüm bulmaya çalışır.
Yetki Odası: Sohbet ettiğiniz sitede görev almak için baş vurulan odadır.
 Daha sayamadığım bir çok oda isimleri bulunmaktadır.Sizlerde Sohbet ettiğiniz Sitede, kendinize özel oda alarak, sevdiklerinizle huzurlu bir ortam içerisinde sohbet edebilirsiniz.
  Sensizsesli.com tüm kullanıcılara ecretsiz sohbet imkanı sağlayan Chat sitesi'dirSevdiklerinizi gönül rahatlığıyla sitemize davet ederek,zamanınızı iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.
 Tüm Sesli Sohbet Kullanıcılarına iyi sohbetler sileriz.

18 Şub 2017 262 Görüntüleme

1 YORUM YAPILDI

  1. Blue

    28/02/2017 04:38  

    izdavac odası favorım :D

Gönder