51Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Chat Siteleri

Sesli Chat Siteleri

 Sesli Sohbet Siteleri Denildiği zaman İlk aklımıza gelen Eskiden beri var olan mirc ,cik cik vs Gibi sohbet platformları aklımıza gelmektedir.Sesli Sohbet Siteleri,Sesli Chat Siteleri İle Tanışmamış Bir Çok insan Bulunmaktadır.Bu makalemizde Sesli Sohbet Siteleri İle ilgili Detaylı Bilgi vermektir.
Sesli Chat Siteleri Eski Sohbet sitelerine oranla biraz daha farklıdır.Daha Önceden Kurulmuş olan Sesli Chat Sitelerinde, İnsanlar sadece sohbet odalarında yazı yazarak sohbetlerini gerçekleştiriyordu.Eski Sesli Chat Sitelerinde veya Sesli Sohbet Sitelerinde Cam Mikrofon Aminasyon vs bigi Sohbete neşe katacak altermatif şeyler bulunmamaktadır.
 Sesli Sohbet Siteleri Gün geçtikçe yeni arayüz ve tam anlamıyla Hem görsel hemde insanların zamanını hoş ve güzel geçirebilmek adına bir çok yenilikler getirmiştir.Peki bu yenilikler nelerdir.
1: Sesli Sohbet sitelerinde kendinize Özel ikon alarak sohbet edebilirsiniz.
2:Yazı Şeklinizi belirleyebilir aynı zamanda yazı rengini değiştirebilirsınız.
3:Sohbetinizi ister yazı yazarak,ister Mikrofonda konuşarak gerçekleştirebilirsiniz.
4:Miktofon alarak arkadaşlarınıza müzik dinletebilirsiniz.
5:Mikrofon sizde iken mikrofondan canlı bir şekilde onlarla sohbet edebilirsiniz.
6:Sesli Sohbet sitelerinde Sohbet odaları içerisinde birbirinden farklı animasyon kullanabilirsiniz.
7:Sesli Sohbet sitelerinde Yeni Dost ve arkadaş edinebilirsiniz.
8:Sesli chat sitelerinde alternatif etkinliklerde bulunabilirsiniz.
9:Sesli Chat siteleri diğer sesli chat sitelerine oranla dış ve iç dizayı farklıdır.
10:Yeni Sesli Chat Siteleri,kendine özgü oda ve oda arka planları bulunmaktadır.
11:Sesli Sohbet Siteleri bir çok oda barındırmaktadır.Her odanın Formatı farklıdır.Örnek: Pop müzik odası,Bu odamızda pop müzik çalınır.Sohbet Odası,Sohbet odamızda Sohbet edilerek bilgi alış verişinde Bulunabilirsiniz.
  Evet arkadaşlar Sesli Sohbet Siteleri veya Sesli Chat Siteleri denildiği zaman yalnız sesli bir şekilde Sohbet, veya Sadece yazı ile sohbet imkanı sağlayan bir chat platformu olduğu aklımıza gelmemeli.Sesli Chat Sitelerinde İster Yazı yazarak,İster Mikrofonda konuşarak Sohbet etmek,İsterse Müzik dinleterek Sohbetinizi gerçekleştirebilirsiniz.

22 Oca 2017 218 Görüntüleme

2 YORUM YAPILDI

  1. soquk

    24/01/2017 22:41  

    Sayın Admin Sesli chat açıklamasını çok iyi yapmısınız..

  2. Batuhan

    22/01/2017 23:44  

    Merhaba Öncelikle Dediginiz Gibi Mirc Cok Eski Bi Platform Oldugu Icın Cok Eskiden Ve Mobilden Giriş Yapılabilen Bir Site Oldugu İçin Pek Cok İnsan Seslichat Deilde Orlarda Takılıyor Bu Yeni Arayüz Olan Sesli Chat Sitelerini Cok Güzel Bi Şekilde Anlatmışsınız Eminim Cok İnsanın İşine Yarıyacaktır..

Gönder