51Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Chat

Sesli ChatMerhaba Sesli Chat Kullanıcı Arkadaşlar.
 Sesli Sohbet Siteleri, İlerleyen zamanlarda yeni yenilikler ekleyeceğini bildirmişti.Sesli Chat Sitelerinde ne gibi özellikler ekleneceğine dair kesin bilgi verilememişti.Şimdi eklenecek olan yeniliklerden bir kaç tanesini siz değerli kullanıcılarımıza acıklamak istedim.
 1: Mobil Özellik: Bilindiği üzere Görüntülü Sesli Chat sitelerine Telefonla Sohbet Odalarına bağlanılamıyordu.Kısa bir zaman sonra Chat odalarına artık çok rahat bir şekilde bağlanabileceksiniz.
2:Admin User Özellik: Bu biraz farklı bir durum.Chat oda isminin Yanına +++ üç artı koyulduğu zaman genel atıldığı zaman,alt seviyedeki görevli arkadaşlar,Atılan genel admin yazısını artık göremeyecektir.
3:Meting Odası: Şimdiye kadar bütün sohbet platformlarında sadece bir tane toplantı odası bulunmaktaydı.artık istenildiği kadar artırılabilecek.
4:Mikrofon Özellik:Tüm Sohbet Odaları içerisinde sadece tek bir kullanıcı mikrofon alarak sohbet veya müzik çalarak sohbetlerini gerçekleştirebiliyordu.Şimdi sadece bir kullanıcı değil Mikrofon almak isteyen herkes mikrofon alabilir,Aynı zamanda Sohbet edebilir.
4:Yetki Özellik:Staff2 Son üst yetki olarak bilinir.yeniliklerden sonra Staff2 artık üst görev olmayacak.
Evet arkadaşlar tüm bu özellikler kısa bir zaman içerisinde siz değerli kullanıcılara aktif hale getirilecektir.Sadece yukarda söz ettiğim yeniliklerle sınırlı değil,Bir çok özellik daha gelecek,sadece bir kaç tane açıklama gereği duydum.En az 19 özellik eklenecektir.
 Sensizsesli.com web Aile sitemizde sizde yerinizi almak,Bizimle beraber olmak,yapılan etkinliklere katılmak,Sitemiz bünyesinde Görev alarak bizimle olmak isterseniz sitemizi ziyaret ederek bize katılabilir,Aynı zamanda Dost,Arkadaş ve sevdiklerinizi davet ederek Huzurlu ve güvenilir bir ortam olan sitemizde sorunsuz bir şekilde sevdiklerinizle zaman geçirebilirsiniz.
 Sensizsesli tüm kullanıcı arkadaşlara hoş ve keyifli zaman geçirmenizi,iyi sohbetler diler...

09 May 2017 78 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder