51Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

HABER MERKEZİ : Kurallar

Genel Sohbet Kuralları

Büyük Harf

Sanal ortamda büyük harf bağırmayı temsil etmektedir. Dikkat çekmek için ve vurgulamak adına bazı kelimeler büyük harf ile yazılabilir. Cümle halinde bir bütün olarak büyük harf kullanımı aşırıya kaçtığından sohbet odalarından uzaklaştırma sebebidir.

Küfür, Kötü sözler, Hakaret, Seviye

Sohbet esnasında sohbet kullanıcılarını, Sensizsesli.com'u ve üçüncü şahısları küçük düşürücü, hakaret içeren, taciz ve tehdit edici itham ve iftiralarda bulunmak yasaktır. Sohbet yöneticilerine, yetkililerine, sohbet odalarındaki kullanıcılara hakaret ve Sensizsesli.com adına haksız, yersiz konuşmak ban sebebidir.

Rahatsızlık ve Tartışma

Sohbet odaları, birçok farklı kültürlerden gelen insanların sohbet ettği ortamdır. Kimse kimsenin fikrini benimseyecek diye bir kaide yoktur, çünkü herkes özgürdür ve her kullanıcı bir bireydir.

Bir insanın dili, dini, ırkı ve siyasi görüşü nedeniyle başka bir insan tarafından yargılanması kesinlikle söz konusu değildir. Böyle bir tartışma içerisine girildiğinde bu sonu olmayan bir probleme dönüşür.

Reklam

Kurumsal reklam ve ticari amaçlı reklam yapmak yasaktır. Reklam tespitinde sohbet odalarında bulunan yetkililer tarafından cezalandırılırsınız.

Bunun dışında yapılan reklam başka bir sohbet sitesinin ise, direkt olarak banlanırsınız.