51Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : İzmir Sesli Sohbet Ortamı

İzmir Sesli Sohbet Ortamı

İzmir ve yakın çevresinden sitemize girenler, bizler sizin aklınızdan geçeni iyi biliriz!
Şuan içinizden; İzmirlilerle duygularınızı ve düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz bir ortamda sohbetinizi etmek isteği geçiyor. Belkide İzmir’den kendi prensiplerinize uygun bay, bayan sevgili adayları arıyorsunuz… İşte bu ve bunun gibi isteklerinizi karşılayacak Sensizsesli sitemizde tanışma ortamını an itibariyle kendiniz kurabileceksiniz. Kendinize arkadaşlık, dostluk bağı kuracağınız insanları kazandırırken üstüne sevgili olabileceğiniz adaylarla ortamda canlı kameralı görüşmelerde bulunacağınızı da şimdiden söyleyelim.
 
İzmir’in sesli sohbetlere yer verilen ortamına bağlanmak için sadece 1 dakikadan az bir sürenizi giriş panelinde harcayacaksınız.
Daha sonrasında ise İzmir’e özel açtığımız sohbet odasında insanlarla içinizden geçtiği gibi muhabbetlere koyulmaya başlayın. Ücretsiz başlayacağınız sohbetler esnasında birde sitemizin kullanıcılarına sunmuş olduğu onca özellikten faydalanma imkanını elinizde bulunduruyor olacaksınız.

İzmir Chat ortamında faydalanılabilecek kullanıcı özellikleri;
 • Makalemizin başında söylediğimiz gibi konuştuğunuz her kişiyle karşılıklı kamera açabilirsiniz.
 • Konunun başlığından anlaşılacağı üzere sohbetleriniz yazılı mesajlaşmak yerine sesli olarak yapılabilecektir. Bunun içinde mikrofonunuz bilgisayara bağlı olsun.
 • Süre kısıtlaması olmadan güvendiğiniz kişilerle özel oda içinde konuşabileceksiniz.
 • Üyelik formunu doldurduktan sonra profillerinizi oluşturup İzmirlilere offline oldukları takdirde bile mesaj atabileceksiniz.
  • Canlı sohbet esnasında ortam içindekilere şarkı dinletebilirsiniz. Sadece bilgisayarda stero karıştırıcı özelliğinizin bulunması gerekir.
  Evet, faydalanabileceğiniz özelliklerden de kısadan bahsetmiş olduk. Birde unutmadan bir şey daha demek istiyoruz!
  Bundan yıllar önce açtığımız İzmir Chat odamızın uzun süreli sahibi vardı. Yani odayı kiralayan kullanıcımız sitemizde yetkiliydi. Fakat kısa süre önce yetkili kadrosunda yaptığımız değişiklikler sonrası yetkilimizin kiralamış olduğu odamızı bağımsızlaştırdık. Yani sohbetlerinizi edeceğiniz odanın kimsenin kontrolü altında olmadığını buradan hatırlatma bazında söylemek isteriz.

  Amma ve lakin en kısa zamanda ortamda en uzun süre kalan kullanıcımıza İzmir’in bu odasını tahsis edeceğiz. Kontrolü elinde bulunduran kullanıcımız ise odanın arka plan resmini istediği gibi yapabilir oda içerisinde güvendiği kişilere görev yazabilir olacaktır.
  Son olarak konumuzu bitirmeden merak edilen bir şeyi sizlerle paylaşacağız.
  Geçenlerde sitemizde bir İzmirli arkadaş, Bayraklı ilçesinden sitemize en çok girişin yapıldığını iddia etmiştir. Bizlerde yaptığımız istatistik incelemeler sonucu sitemize hit getiren ilk 10 ilçenin ismini konu sonunda sizlerle paylaşmak istedik. Tabi İzmir’deki diğer semtlerden siteye girenler var! Lakin en çok girişlerin yapılmış olduğu ilçelerin isimleri sıralandığı gibidir.
  İzmir’in Chat kanalına en fazla giriş yapılan semtler;
  1. Menemen
  2. Buca
  3. Bornova
  4. Çeşme
  5. Aliağa
  6. Konak
  7. Karşıyaka
  8. Narlıdere
  9. Torbalı
  10. Bergama
  Haydi, şimdi İzmirli hemşehriniz olanlarla mutlu sohbetlere başlayın....

07 Şub 2017 182 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder