51Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Bonzai Yine bir Can aldı

Bonzai Yine bir Can aldı

Merhaba Arkadaşlar
 Yer Hadımköy Metrobüs Duragı.Henüz 25 Yaşında ya var, ya yok.Aklı yerinde olsa,görsen on numara delikanlı bir genc.Pırlanta gibi bir çocuk.Elleri cebinde uzun süre bekledikten sonra sırt üstü kafasının üstüne yere düştü.
 Bir vatandaş yanına gidip,birşeyin varmı? diye sordu.Ama artık birşeyi değil,herşeyi yoktu.Kendiside,Ruhuda,Varlıgıda. O ''düşmüştü''bir kere Bonzai tuzagına.Vatandaşlardan birisi hemen ambulans çağırdı.Çok geçmeden Ambulans olay yerine geldi.Ambulans'taki Görevlilerden bir tanesi,Önce ayakları ike dürttü,''İnsanlığı'',nefes alan hiç bir canlıya yapılmaması gereken bir şekilde, utanc duydum.Ama Cocuk''düşmüştü'' bir kere,Nabzına baktılar,Sonra birbirlerinin yüzüne.Ambulans görevlilerinden bir tanesi 155 Polis'i aradı.Polis kıza zaman içerisinde geldi.
 A4 kağıdına Tutanak tutuldu,bir kağıda gencecik bir ömür EX diye yazıldı...Yanı başımızdan bir ses yankılandı,bir el atın,Cenaze aracına koyalım, diye...El Atldı,O esnada pırlanta gibi olan çocuğun telefonu çaldı.Telefonun ekranında CANIM ANNEM yazıyordu...Arayan gencin annesiydi.Telefona Polislerden bir tanesi cevap verdi.Oğlunuz Düşmüş taksici Arkadaşlar haber verdi,hastaneye götürüyoruz,Acilen gelmeniz gerekiyor,Diye cvp verdi..
  Babası artık pırlanta gibi olan çocuğa kızamayacak.Annesi hep merakta kalacak,Kendisi ise hep 25 yaşında kalacak.Bonzai tuzağı,avına bir can daha düşürdü.Elleri cebindeydi,SIRT üstü ''DÜŞÜRDÜ''
Evet arkadaşlar bu olay ne yazık ki, yaşandı ve bitti bir anda.Bonzai tuzağına düşmemek,Sadece kendimizi değil,Geride kalacak olan sevdiklerimizide Düşünelim.Hiç bir şey için asla geç değildir.Zararın neresinden dönülse kar'dır,atalarımız bu deyimi boşuna söylememişler.Sensizsesli.com Aile sitemiz,ALLAH tahsilatını affetsin,yakınlarına,Ailesine baş sağlığı diler.

01 Şub 2017 156 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder