51Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Basur Nasıl Geçer

Basur Nasıl Geçer


Bir çok insanın Çekinerek,Hatta söz etmeye utandığı basur yani Hemoroid Tedavisini ve hemoroid nasıl tedavi idilir,Basura ne iyi gelir konusunu siz değerli arkadaşlara anlatmaya çalışacağım.
  

Hemoroid () ağrısını geçirmek için evde bir takım bitkisel tedaviler uygulayabilirsiniz. ağrıyı azaltmak hatta basur sorununa son vermek için lütfen makalemizi iyi okuyunuz.

Basur, hastalık aşaması ve hastanın durumuna göre tedavi yöntemleri uygulanmalıdır.
Evde uygulanan tedaviler yöntemleri arasında ilk başta ılık suya oturarak kasların rahatlaması sağlanır ve basur ağrısı azalır. Bunun yanında suyun içine karanfil çayı konularak basur ağrısı biraz daha geçer.Bu uygulama basurun bir nevi rahatlaması,acıların biraz dinmesi kişinin biraz rahatlamasını sağlayacaktır.
 Basurun belirtileri nelerdir:

 • Kaşıntı ve batma
 • Kanama
 • Mukoza sıvısı (rektal bölgede)
 • Mukoza sıvısına bağlı kötü koku
 • Rektal bölgede ağrı Bunlar basurun başlangıcı veya basurun olduğuınun bir göstergesidir.



Basura ne iyi gelir diye soruyorsanız burayı dikkatli okuyun. Bir sürahi ya da sığacak bir kap içine ince şekilde doğradığınız havuç yapraklarını koyun ve üzerine kaynamış suyu dökün. Hava almayacak şekilde kapatmanız gerekiyor kabı. Sonrasında hareket ettirmeden 1 saat kadar bu karışımı bekletin. Elde ettiğiniz çayı süzün ve bu şekilde tüketin.Her gece yatmadan önce makat bölgesine saf zeytinyağı dökülmüş pamuk koyup yatın. Basurun büyüklüğüne göre 3 gün ile 3 hafta arasında netice alacaksınız.Her gece yatmadan önce İncir, Mürdüm Eriği ve Kayısı tüketebilir ya da bunların çayını içebilirsiniz.
 Ben Bunların hepsini denedim ama geçmedi diyorsanız %100 etkili 15 gün ile 30 gün arası tamamen basurdan kurtulmak istersenız Yine tamamen bitkilerden yapılmış karışımı almak düşüyor.Peki bu bitkisel karışımlar kesin çözüm verecekmi? 
Evet arkadaşlar bu karışım tamamen bitkisel hiç bir sağlığa yan etkisi olmayan yalnızca biraz acımtırak olan bir karışımdan ibaretttir.30 gün içerisinde basurdan tamamen kurtulmanın bir maliyeti elbet düşünülemez.İşi biraz daha abartarak Şunuda söleyebilirim.30 gün boyunca gelin misafirimiz olun.geçmediği takriede tüm masrafları biz karşılayacaz.
Bu karışımı nerden bulabilirim veya kullandığınız bitkisel bitkilerin adlarını acıklarmısnız derseniz böle bişey sölememiz mümkün değil.100 kişiden fazla kullanan bir çok arkadaş her zaman bize Dua ettiklerini sölüyorlar.Sizde kurtulmak ve bir daha asla bu sorunu yaşamak istemiyorum diyorsanız anasayfamızn İLETİŞİM kısmından bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.



21 Oca 2017 224 Görüntüleme

2 YORUM YAPILDI

 1. soquk

  24/01/2017 22:46  

  Selam arkadaşlar..öncellikle bunu açıklamaya döktügün için tşk ederim sayın admin bey.. batuhan bey çok utanılcak bi durum degil saglıgınız önemlidir bian önce gitmenizi rica ederim çünkü ilerledikçe sıkıntı yaratabilir..iyi günler

 2. Batuhan

  22/01/2017 23:53  

  Merhaba Benim Adım Batu Benimde Basur Problemim Var Ve Bu utangclıgım Sebebiyle Hastaneye Gidemiyorum Gitsem De Ne Diyecem Nasıl Soyleyecem Gibi Garipsim Hislere Giriyorum Bu Bitkisel Tedaviyi uyguluyacagım Sonuclarını Sizede Bilgi Oalrak Buraya Tekrara Yazacagım Cok Teşükkür Ederim Eminim Benim Gibi Bir Cok Kişininde İşine Yarıyacaktır..

Gönder