51Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Adana sesli sohbet sitesi

Adana sesli sohbet sitesi

Adana ve yakın çevresinden sitemize girenler, bizler sizin aklınızdan geçeni iyi biliriz!
Şuan içinizden; Adana'lılarla duygularınızı ve düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz bir ortamda sohbetinizi etmek isteği geçiyor. Belkide Adana’dan kendi prensiplerinize uygun bay, bayan sevgili adayları arıyorsunuz… İşte bu ve bunun gibi isteklerinizi karşılayacak Sensizsesli sitemizde tanışma ortamını an itibariyle kendiniz kurabileceksiniz. Kendinize arkadaşlık, dostluk bağı kuracağınız insanları kazandırırken üstüne sevgili olabileceğiniz adaylarla ortamda canlı kameralı görüşmelerde bulunacağınızı da şimdiden söyleyelim.
 
Adana'ın sesli sohbetlere yer verilen ortamına bağlanmak için sadece 1 dakikadan az bir sürenizi giriş panelinde harcayacaksınız.
Daha sonrasında ise Adana'ya özel açtığımız sohbet odasında insanlarla içinizden geçtiği gibi muhabbetlere koyulmaya başlayın. Ücretsiz başlayacağınız sohbetler esnasında birde sitemizin kullanıcılarına sunmuş olduğu onca özellikten faydalanma imkanını elinizde bulunduruyor olacaksınız.

Adana Chat ortamında faydalanılabilecek kullanıcı özellikleri;
 • Makalemizin başında söylediğimiz gibi konuştuğunuz her kişiyle karşılıklı kamera açabilirsiniz.
 • Konunun başlığından anlaşılacağı üzere sohbetleriniz yazılı mesajlaşmak yerine sesli olarak yapılabilecektir. Bunun içinde mikrofonunuz bilgisayara bağlı olsun.
 • Süre kısıtlaması olmadan güvendiğiniz kişilerle özel oda içinde konuşabileceksiniz.
 • Üyelik formunu doldurduktan sonra profillerinizi oluşturup İzmirlilere offline oldukları takdirde bile mesaj atabileceksiniz.
  • Canlı sohbet esnasında ortam içindekilere şarkı dinletebilirsiniz. Sadece bilgisayarda stero karıştırıcı özelliğinizin bulunması gerekir.
  Evet, faydalanabileceğiniz özelliklerden de kısadan bahsetmiş olduk. Birde unutmadan bir şey daha demek istiyoruz!
  Bundan yıllar önce açtığımız Adana Chat odamızın uzun süreli sahibi vardı. Yani odayı kiralayan kullanıcımız sitemizde yetkiliydi. Fakat kısa süre önce yetkili kadrosunda yaptığımız değişiklikler sonrası yetkilimizin kiralamış olduğu odamızı bağımsızlaştırdık. Yani sohbetlerinizi edeceğiniz odanın kimsenin kontrolü altında olmadığını buradan hatırlatma bazında söylemek isteriz.

  Amma ve lakin en kısa zamanda ortamda en uzun süre kalan kullanıcımıza Adana'nın bu odasını tahsis edeceğiz. Kontrolü elinde bulunduran kullanıcımız ise odanın arka plan resmini istediği gibi yapabilir oda içerisinde güvendiği kişilere görev yazabilir olacaktır.
  Sensizsesli.Com tüm kullanıcı arkadaşlara hoş ve keyifli sohbetler diler.

  Bundan öncekı makalemiz olan İzmir Sesli Sohbet Ortamı Makalemizi okuyabilirsiniz.

07 Şub 2017 144 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder